Nasza flota

Odpowiedni sprzęt dopasowany do zadań

Zarówno ciągniki jak i silosy, którymi dysponujemy są odpowiednio skonfigurowane do zleceń jakie świadczymy naszym Klientom. Dzięki temu realizujemy usługi na czas zachowując przy tym najwyższy standard.

Dbałość o środowisko

Od samego początku dbamy o to aby nasze usługi były jak najmniejszym obciążeniem dla środowiska. Ciągle unowocześniamy nasz park maszynowy po to, aby spełniał on najbardziej rygorystyczne normy środowiskowe. Otaczająca nas natura nie jest nam obojętna, dlatego robimy wszystko, aby usługi świadczone dla naszych Klientów pozostawiały w niej jak najmniejszy ślad.
  • Kontakt
  • Dyrektor
  • Flota & Logistyka
  • Dyspozytorzy
  • Rachunkowość / Rozliczenia
Masz pytania? Zadzwoń!
Poll-Nussbaumer Sp. z.o.o.
Zrealizowane z przez Above Horizon
Formularz kontaktowy
Dołącz do nas
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oferujemy od lat usługi na rynku polskim, a także na szeroko pojętym rynku europejskim, co pozwala nam wziąć pełną odpowiedzialność za kształcenie młodej kadry w branży transportu silosowego. Zakres naszych szkoleń jest szeroki i obejmuje zarówno kształcenie praktykantów na kierunkach handlowych i mechanicznych, a także kierowców w wielu specjalistycznych obszarach.

Nasi kierowcy przechodzą szkolenia nie tylko w kierunku technicznym, ale także, a może przede wszystkim w zakresie wszystkich ładunków dotyczących transportu silosowego. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu nasi Klienci mogą mieć pewność, że przekazują ładunek w dobre ręce.
Rafał Wolny
Kadry/Park samochodowy
Kilian Krupa
Kadry/Park samochodowy
JACEK SZYDŁO
Dyrektor
Klaudia MALCHARCZYK
Główna księgowa
Justyna Kwaśnica
Księgowość
Bożena Rogowski
Księgowość
Katarzyna Fulneczek
Księgowość
Anna Rybarz
Księgowość
Dominika Zdziebłowska
Pracownik biurowy
Krzysztof Grudzień
Asystent dyspozycji