Przedsiębiorstwo

TWÓJ ZAUFANY PARTNER W TRANSPORCIE SILOSAMI

Nasza firma wywodzi się z rodzinnego przedsiębiorstwa Poll-Nussbaumer GmbH prowadzonego w Gmunden w Górnej Austrii. Dzięki 150-letniej historii firmy "matki" i w oparciu o jej doświadczenie jesteśmy solidnym partnerem w realizacji międzynarodowego transportu silosowego. Nasza nowoczesna flota pozwala nam transportować towary naszych Klientów z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

 

Dzięki naszemu zgranemu i wyszkolonemu zespołowi odpowiedzialnych ludzi nasi Klienci mogą mieć pewność, że dokładamy wszelkich starań, aby dostarczony przez nas w umówione miejsce towar był w takim stanie, w jakim opuścił siedzibę Klienta.

 

Jesteśmy elastyczni zarówno, jeśli chodzi o indywidualne potrzeby Klienta jak również cenę. Zawsze staramy się, aby Klient był zadowolony z samego transportu jak i warunków naszej współpracy.
  • Kontakt
  • Dyrektor
  • Flota & Logistyka
  • Dyspozytorzy
  • Rachunkowość / Rozliczenia
Masz pytania? Zadzwoń!
Poll-Nussbaumer Sp. z.o.o.
Zrealizowane z przez Above Horizon
Formularz kontaktowy
Dołącz do nas
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oferujemy od lat usługi na rynku polskim, a także na szeroko pojętym rynku europejskim, co pozwala nam wziąć pełną odpowiedzialność za kształcenie młodej kadry w branży transportu silosowego. Zakres naszych szkoleń jest szeroki i obejmuje zarówno kształcenie praktykantów na kierunkach handlowych i mechanicznych, a także kierowców w wielu specjalistycznych obszarach.

Nasi kierowcy przechodzą szkolenia nie tylko w kierunku technicznym, ale także, a może przede wszystkim w zakresie wszystkich ładunków dotyczących transportu silosowego. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu nasi Klienci mogą mieć pewność, że przekazują ładunek w dobre ręce.
Rafał Wolny
Kadry/Park samochodowy
Kilian Krupa
Kadry/Park samochodowy
JACEK SZYDŁO
Dyrektor
Klaudia MALCHARCZYK
Główna księgowa
Justyna Kwaśnica
Księgowość
Bożena Rogowski
Księgowość
Katarzyna Fulneczek
Księgowość
Anna Rybarz
Księgowość
Dominika Zdziebłowska
Pracownik biurowy
Krzysztof Grudzień
Asystent dyspozycji