Transport silosowy

Nasze silosy i kontenery przewożą produkty pyłkowe i granulaty po całej Europie. Oferujemy silosy o pojemności od 33 do 65m³. Nasi dyspozytorzy dobiorą odpowiednie samochody zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem i wymaganiami.

Do transportu towarów korzystamy z naczep podnoszonych o pojemności 38 - 60m³ oraz dolnozsyp o pojemnościach 32 - 36m³.

Nasze specjalistyczne naczepy umożliwiają samoczynne odsysanie produktu i rozładunek ciśnieniowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie odzyskać ładunek w wyjątkowych sytuacjach takich jak: wypadki drogowe z udziałem np. silosonaczep, usuwanie zanieczyszczonych bądź błędnie wymieszanych produktów w silosach stacjonarnych.
  • Kontakt
  • Dyrektor
  • Flota & Logistyka
  • Dyspozytorzy
  • Rachunkowość / Rozliczenia
Masz pytania? Zadzwoń!
Poll-Nussbaumer Sp. z.o.o.
Zrealizowane z przez Above Horizon
Formularz kontaktowy
Dołącz do nas
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oferujemy od lat usługi na rynku polskim, a także na szeroko pojętym rynku europejskim, co pozwala nam wziąć pełną odpowiedzialność za kształcenie młodej kadry w branży transportu silosowego. Zakres naszych szkoleń jest szeroki i obejmuje zarówno kształcenie praktykantów na kierunkach handlowych i mechanicznych, a także kierowców w wielu specjalistycznych obszarach.

Nasi kierowcy przechodzą szkolenia nie tylko w kierunku technicznym, ale także, a może przede wszystkim w zakresie wszystkich ładunków dotyczących transportu silosowego. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu nasi Klienci mogą mieć pewność, że przekazują ładunek w dobre ręce.
Rafał Wolny
Kadry/Park samochodowy
Kilian Krupa
Kadry/Park samochodowy
JACEK SZYDŁO
Dyrektor
Klaudia MALCHARCZYK
Główna księgowa
Justyna Kwaśnica
Księgowość
Bożena Rogowski
Księgowość
Katarzyna Fulneczek
Księgowość
Anna Rybarz
Księgowość
Dominika Zdziebłowska
Pracownik biurowy
Krzysztof Grudzień
Asystent dyspozycji