Nasze wartości

Nasza firma to Ludzie

Wiemy, że sukces firmy to sukces wielu ludzi, którzy w pracę wkładają nieraz całe swoje serce. Dlatego to Oni są największą wartością naszej firmy. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że zrobimy wszystko aby usługi były świadczone zgodnie z ich oczekiwaniami.
Poznaj nas
Dyrektor
Flota & logistyka
Dyspozytorzy
Rachunkowość / Rozliczenia

DOŚWIADCZENIE. KOMPETENCJE. JAKOŚĆ.

Wieloletnie doświadczenie, świadczenie usług na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich standardów, a także w oparciu o przepisy pozwala nam zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość. Nie idziemy na skróty, ponieważ najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i to właśnie w oparciu o nie świadczymy nasze usługi.
  • Kontakt
  • Dyrektor
  • Flota & Logistyka
  • Dyspozytorzy
  • Rachunkowość / Rozliczenia
Masz pytania? Zadzwoń!
Poll-Nussbaumer Sp. z.o.o.
Zrealizowane z przez Above Horizon
Formularz kontaktowy
Dołącz do nas
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oferujemy od lat usługi na rynku polskim, a także na szeroko pojętym rynku europejskim, co pozwala nam wziąć pełną odpowiedzialność za kształcenie młodej kadry w branży transportu silosowego. Zakres naszych szkoleń jest szeroki i obejmuje zarówno kształcenie praktykantów na kierunkach handlowych i mechanicznych, a także kierowców w wielu specjalistycznych obszarach.

Nasi kierowcy przechodzą szkolenia nie tylko w kierunku technicznym, ale także, a może przede wszystkim w zakresie wszystkich ładunków dotyczących transportu silosowego. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu nasi Klienci mogą mieć pewność, że przekazują ładunek w dobre ręce.
Rafał Wolny
Kadry/Park samochodowy
Kilian Krupa
Kadry/Park samochodowy
JACEK SZYDŁO
Dyrektor
Klaudia MALCHARCZYK
Główna księgowa
Justyna Kwaśnica
Księgowość
Bożena Rogowski
Księgowość
Katarzyna Fulneczek
Księgowość
Anna Rybarz
Księgowość
Dominika Zdziebłowska
Pracownik biurowy
Krzysztof Grudzień
Asystent dyspozycji